loading-image


Екскурсія однією вулицею

Так, у нас можливо і таке. Ви багато разів бували у Львові та багато всього бачили? Вивчили будинки на Площі Ринок напам’ять? Тоді пропонуємо прогулятися маршрутом, який відомий небагатьом туристам, хоча знаходиться зовсім поруч з історичним центром, у австрійській частині міста. Наш основний маршрут пролягатиме вулицею Коперника та її околицями.

Палац Леона Сапеги

Будинок належав князю Леону Сапезі.  Людині, яка в 70-их роках 19 століття переконувала лондонських політиків і фінансистів за допомогою глобуса і нитки, що найзручніший шлях з Лондона до Бомбею пролягає саме через Львів. Проект був утверджений, але так і не реалізований. Набагато менший за розмірами, палац обійшовся власнику майже так само дорого, як відомий палац Потоцьких. Його називали «чарівною скринькою» та Львівським Лувром. Вже цікаво?

vil11 1     mobile f

Музей « Тюрма на Лонцького»

Музей- меморіал «Тюрма на Лонцького» має три сюжетні лінії: історія споруди, в'язничний побут та масові розстріли в кінці червня 1941 року. До огляду підготовані: пропускний пункт, тюремні камери, кабінет слідчого, фотолабораторію та інші приміщення в'язничного побуту. Частину тюремних камер обладнано в експозиційні зали. В коридорах вмонтовано стенди, на яких подано історію будівлі, прізвища частини розстріляних в'язнів та тексти документів, які регламентували перебування в цій тюрмі у різні періоди.

Tjurma Lonckogo     46a61df panorama

Львівська Цитадель

Будували Цитадель на узгір’ї із трьох гір: Шембека (Вроновських), Познанської (Пелчинської) і Жебрацької (Калічої). Ці гори прикривали південно-східні підступи до міста. Будівництво тривало протягом 1850-1856 рр. Цитадель складалася із великого казематового будинку казарм та шести башт – двох квадратних та чотирьох круглих. Оточувались башти сухим забетонованим ровом-пасткою, з якого вибратись живим було дуже проблематично. Навколо Цитаделі спорудили систему  укріплень  та викопали глибокі рови. Більшість споруд вціліли до наших днів, деякі з них використовуються за цивільним призначенням. Львівській цитаделі є про що розповісти, а історія самих гір, на яких вона побудована, сягає у глибоку давнину, яка вимірюється століттями.

lviv tsytadel bashta2 4     lviv tsytadel bashta1 2

Ресторан «Купол»

На завершення мандрівки ми завітаємо на каву у ресторан «Купол». Його інтер’єр збережений у дусі епохи історизму у Львові, а це кінець 19, початок 20 століття. Але крім романтичної обстановки ресторану, на нас чекатиме ще й найромантичніше історія кохання у королівському місті. А її головна героїня мала безпосереднє відношення до будинку, в якому сьогодні знаходиться ресторан.IMG 1441 1440x1080 Читайте також: Єврейський Львів »

Залиште ваш відгук

Замовити зараз
1000 символів ліворуч