loading-image


Екскурсія у «Новий Світ»

Що таке львівський Новий Світ? Де це? Дуже близько від центральної частини міста у 19 столітті виник район для львівської інтелігенції, знаний як Новий Світ. У той час райони з такою назвою зустрічалися  у Кракові, Варшаві, Відні, Познані.

Очевидно, така була тоді мода: називати Новим Світом нові дільниці престижної забудови, та у  Львові, як завжди, існують і свої версії назви елітного району, про які поговоримо під час екскурсії. І хоча в нашому Новому Світі немає моря, все ж захопливі враження і красу обіцяємо!  До речі,  до води ми все-таки прийдемо!
Екскурсія розпочнеться  з вулиці із однойменною назвою. Протягом  екскурсії ви, зокрема, побачите: колишнє консульство  Радянського Союзу у Львові… Це не жарт. Віллу найскандальнішого колекціонера антикваріату в історії Львова, будинок у вигляді середньовічної вежі,  колишнє бюро архітектора, що брав участь у будівництві Оперного театру та Залізничного вокзалу, віллу гіпсових королів, віллу вірменських магнатів Кшешуновичів. Завершимо прогулянку із  горнятком кави  біля води, у парку «Піскові озера», що виникли на місці піскових кар’єрів.

0 9a06b 75cc2ce3 XL     5 villa kshechunovycha lviv      WM4T2gTQXA

315     580561 776536135695520 631151050 n

Читайте також: « Личаківський цвинтар Польський Львів »

Залиште ваш відгук

Замовити зараз
1000 символів ліворуч