loading-image


Личаківський цвинтар

Мандрівка Львовом буде  неповною, якщо не відвідати його найтаємничіше місце – Личаківський некрополь. Це один із найстаріших цвинтарів Європи, який виник на схилах Личакова ще у 1786 році. Його велич та спокій не залишили байдужим ще жодного відвідувача.

Ні, ми не будемо шукати привидів, ми будемо говорити про львів’ян: відомих, дуже відомих та маловідомих широкому загалу, які, кожен у свій час, жили в нашому місті, творили, кохали, страждали, жартували – одним словом створювали  історію Львова такою, якою ми знаємо її сьогодні, завдяки їм у тому числі.
Іван Франко, Соломія Крушельницька, Маркіян Шашкевич, Володимир Івасюк, Станіслав Людкевич, Ірина Вільде, Іван Крип’якевич, Зигмунд Горголевський, Стефан Банах, Артур Гротгер, Юзеф Адам Бачевський, Юзеф Торосевич…. Відомі українці, поляки, євреї, вірмени – усі вони у першу чергу львів’яни, які залишили нам те, що варто пам’ятати, те, чим можна пишатися і не можна втрачати. Про це і будемо говорити протягом нашої екскурсії Личаківським некрополем.

Личаківський цвинтар     Личаків

Читайте також: « Єврейський Львів Екскурсія у «Новий Світ» »

Залиште ваш відгук

Замовити зараз
1000 символів ліворуч