loading-image


Карпати на 1 день

Карпатська фортеця Тустань, водоспад Кам’янка, канатна дорога “Захар Беркут” та Сколівські Бескиди.

Карпатська фортеця Тустань, водоспад Кам’янка, канатна дорога “Захар Беркут” та Сколівські Бескиди – це все за один день. Урицькі скелі , які розташовані на Сколівщині , є одне з чудес природи України. Ці камені – скелі знаходяться в серці Карпат , вони утворились 25 мільйонів років назад коли нас ше не було , тим самим створили мольовничі споруди екзотичних форм і витворів.

В 6 – 8 столітті тут була фортеця яка захищала міста від татаро – монгольських воїнів. Від фортеці залишились рештки стін та будівельних винахідок. І також збереглись вирубані у скелях гроти , колодязі , підземні ходи.

«Захар Беркут»

Якщо Ви мріяли побачити Карпати з висоти пташиного польоту тоді ми здійснимо вашу мрію.

Пропонуємо піти на оглядові витяги , щоб піднятись на вершину Високий Верх .На цій вершині є оглядовий майданчик з якого відкривається прекрасна панорама Сколівських Бескидів , Горганів та Полонинських Карпат.

 Водоспад Кам’янка.

Найвідоміший водоспад Львівської області — Кам’янецький водоспад. Цей водоспад отримав назву від прекрасної річки Кам’янка. Природа розташувала цей водоспад в самому серці  Національного природного парку “ Сколівські Бескиди “ посеред схилів і дерев. Весною в сезон дощів цей водоспад ще гарніший бо тоді , він стає повноводним. Долина річки Кам’янка зачаровує своїм виглядом і красою. В цій долині зачаровує не тільки водоспад , тут ще знаходяться: печери , скелі , мінеральні джерела. Ця долина приваблює не тільки туристів , а також науковців.

 

 

 

Оцініть матеріал!
(0 голосів)
Прочитано 802 разів
Останнє редагування Неділя, 27 січня 2019 17:12

Залиште ваш відгук

Замовити зараз
1000 символів ліворуч