loading-image


Весняна екскурсія «Долина крокусів»

Запрошуємо Вас до мальовничого Закарпаття! Відкрийте для себе красу недоторканої весняної карпатської природи, яка поєдналася зі старовинною архітектурою великого села-музею під відкритим небом. Вирушаємо милуватися водоспадом Шипіт та  крокусами в Колочаві!

Водоспад Шипіт – водоспад в Українських Карпатах, на північних схилах гірського масиву Полонина Боржава; гідрологічна пам’ятка природи місцевого значення. Висота водоспаду – 14 метрів. Назва “Шипіт” походить від слова “шепіт” тому, що навіть здалеку чути, як з висоти спадають мальовничі каскади води,  відголос яких нагадує шепотіння. 
         Далі тримаємо шлях до  Колочави — одного з найбільших та найколоритніших сіл Закарпаття. Село розташоване у Міжгірському районі Закарпатської області та оточене п’ятьма високогірними полонинами. Головною особливістю цього поселення є його архітектура: Колочава – це суцільний музей під відкритим небом зі старовинними хатами, кузнями, церквами. Тут збережена вся минувшина і побут пращурів-закарпатців, які жили і трудилися впродовж останніх трьох століть на своїх рідних теренах. На території Колочави помістилося 10 унікальних музеїв та 55 пам’ятників, які розповідають про колишнє життя гуцулів, бойків та лемків. Не оминемо ми у нашій етно-мандрівці і історію про українського Робін Гуда — місцевого розбійника Миколу Шугая. 

По маршруту також відвідаємо музей-скансен “Старе Село” з Долиною крокусів,  а також вузькоколійну залізницю з стареньким паровозом, церкву Святого Духа та десятки інших, не менш привабливих музейних експонатів села Колочава.

 

Оцініть матеріал!
(0 голосів)
Прочитано 607 разів
Останнє редагування Понеділок, 18 березня 2019 17:07
Читайте також: « Природні чудеса Карпат: Озеро Синевир + водоспад Шипіт

Залиште ваш відгук

Замовити зараз
1000 символів ліворуч