loading-image


Природні чудеса Карпат: Озеро Синевир + водоспад Шипіт

Водоспад Шипіт – рахується одним з найкрасивіших водоспадів України. Він бере свій початок у великому підземному джерелі , в одному з найпрекрасніших місць українських Карпат – полонині Боржава. Цей водоспад допоможе вам відпочити від сірих буднів та дасть вам нові життєві сили.

 

Синевир

Напевно всі чули про озера України але одне з них особливе його в нороді називають як “Морське Око “ а справжня назва Синевир. Це озеро незрівнянної краси , а гірські пейзажі перехоплять у Вас дух. Озеро Синевир утворилось 10000 років тому на висоті 989 метрів а максимальна його глибина 22 метри . Більшість туристи їздять в Карпати , щоб подивитись на це озеро , бо воно заманює своєю красою.

Реабілітаційний центр бурого ведмедя.

Озеро Синевир може зачарувати не тільки своєю красою. Ще є Національний природний парк “Синевир” в ньому розташований Реабілітаційний центр бурого ведмедя площею 12 гектарів. У зв’язку з браконьєрами і діяльністю людини цей найбільший і прекрасний хижак України опинився на межі винищення. Цей центр створений для допомоги ведмедям , які зазнали жорстокого поводження в неволі та , які зазнали травм від стихійного лиха.

 

Оцініть матеріал!
(0 голосів)
Прочитано 1050 разів
Останнє редагування Неділя, 27 січня 2019 17:23
Читайте також: Весняна екскурсія «Долина крокусів» »

Залиште ваш відгук

Замовити зараз
1000 символів ліворуч